09336403213

خدمات پیچ و رولپلاک نما و اببندی نما

اببندی نمای ساختمان  شرکت ما انجام دهنده امور نمای ساختمان با طناب میباشد که در کرج و تهران بی نظیر است.در کمترین زمان ممکن میتوانیم کارهای نمای ساختمان شما را با لوازم کوهنوردی انجام بدهیم.

پیچ و رولپلاک نما در کرج

اببندی نما

اببندی نما یکی از خدمات و کارهای است که بدون داربست روی هر ساختمانی صورت میگیرد.اببندی زمانی انجام میشود که روی نمای ساختمان نوعی درز یا روزنه برای ورود اب به داخل ساختمان ایجاد شده باشد و شما ازین روزنه اسیب یا ضرر مالی ببینید.

اببندی نمای سنگی:

سنگ از جلمه نماهایی است که بعد از چندی روی ان درون خلل و فرج هایش روزنه برای ورود اب ایجاد میشود.البته اسیب به سطح درونی ساختمان ملزم زمان است،مثلا اگر چندین بار بارندگی بر ان قسمت اثابت کند میتواند باعث نم زدگی بر سطح کچی یا ساخته شده نمای دالی بکند.اببندی نمای ساختمان

اببندی نمای ساختمان در کرج

شستشوی نما در کرج

سنگ پیچ و رولپلاک شده:

زمانی که سنگ را پیچ و رولپلاک میکنند حتما باید روی تک تک پیچ ها بتونه خورده شود. چرا؟ همین پیچ و رولپلاک و سوراخکاری باعث میشود که از لای همان جایی که پیچ خورده است اب به صورت تدریجی وارد سنگ و سیمان بشود.

از قدیم گفتند** اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود.**

اببندی نمای کامپوزیت:

کامپوزیت را اگر دیده باشید در لابه لای ان پلاستیک های مشکی کار میگذارند تا از ورود اب و چیزای دیگر که مخل کامپوزیت هستند جلوگیری میکند.حالا بعد از مدتی همین درزگیر ها کنده شده باعث ورود اب میشود.طریقه ی تعمیر ان ایچنین است که با طناب یا راپل از نمای ساختمان فرود انجام بدهیم و نقاط کنده شده را به همان صورت به داخل درز بعد از زدن چسب اکواریوم بگذاریم.یا اگر دیدیم که دیگر قابل به انجام نیست بریده و جای ان یک پلاستیک نو میگذاریم.

چسب شیشه ای را پشت قیمت مورد نظر اغشته کرده و بر روی درز میگذاریم و فشار میدهیم تا کیپ شود.به این کار اببندی نمای کامپوزیتی میگوند.

خدمات و روش ما

ساختمان ها با هرنوع سبکی که ساخته شده باشند باید نوعی طرح روی ان به کار برود.مثلا نماها وقتی با سنگ ساخته میشوند چندین طرح دارند که امروزه سهم عمده انرا رومی و تراورتن تشکیل میدهد. نماهای تراوتنی که از ستون ها تشکیل شده باشند باید تکتک انها را با پیچ و رولپلاک ترمیم کرد.سنگ هایی که روی ستون نصب میشود به شدت از سنگ های روی نما زودتر ریزش میکنند.دلیل ان نیز این است که سیمان کمتری را در خود جای میدهد و مساحت کمتری نسبت به سنگ دیوار نما به خود میبیند. کرج و تهران جزو شهرهایی هستند که ساده ترین نمای ان دارای یک طرح و ستون یا قاب پنجره است. قاب ها چند نوع هستند.

اببندی نمای ساختمان

قابهای دور ساختمان که بیشتر از سنگ گرانیت استفاده میشود و ازین سنگ دور قاب پنجره نیزاستفاده میشود. از دیگر قابها میتوان به نواحی برجسته اشاره کرد که برای پیچ و رولپلاک کردن بسیار دشوار هستند. در هنگام دریل زدن باید قدرت دست بالایی داشت تا با لرزیدن دست سنگ شکاف نخورد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by