اجرت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرجبا طناب

ایا شما اپارتمانی دارید که سنگ های انها ریزش کرده؟  ایا نگران زشتی نمای خود هستید؟    ما سنگ های انرا مانند روز اول میچسبانیم و محکم سازی میکنیم.

اما

باید بدانید که اینکار را چه کسی انجام میدهد.   ایا تجربه کافی برای چنین عملیاتی را دارد؟

خوب چنین افرادی چندین سالی است که به این شغل رجوع کرده اند و با خرید لوازم های غیر استاندارد و بدون داشتن بیمه شروع به خدمات دهی به عزیزانمان  در استان البرز و کرج میکنند.

ایا شما حاضر هستید  ۲۵۰   میلیون دیه برای راپل کاری که برای خدمان نمای شما می اید بپردازید؟    قطعا خیر

پس دنبال صرفا محکم سازی سنگ ها و پیچ کردن سنگ های نما نباشید چون همان ادم بیتجربه و بدون داشتن بیمه میتواند ضرر بزرگی به نمای شما وارد بکند.

اجرت پیچ و رولپلاک نمای ساحتمان

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما در کرج

اجرت محکم سازی سنگ نما با پیچ و رولپلاک

اجرت پیچ و رولپلاک سنگ های نما به عوامل زیادی بستگی دارد.   این مطلب را بخوانید تا در هنگام چنین کارهایی سرتان کلاه نرود.

قیمت چنین خدماتی بستگی به شرایط جغرافیایی و فیزیکی ساختمان شما دارد.

مثلا شرکت ما که در کرج واقع شده است از نظر هزینه کمتر از مناطقی مانند تهران و شهرستان ها است. به این دلیل که نیروهای ما در کرج زندگی میکنند و خودمان نیز در کرج امرار معاش میکنیم پس هزینه و اجرت مثلا پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب در این شهر ارزانتر از شهرهای دیگر برای شما اب میخورد.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

پیچ رولپلاک نما با طناب

شرایط فیزیکی ساختمان

شرایط فیزیکی ساختمان نیز از نکاتی است که در قیمت دهی پیچ و رولپلاک سنگ بسیار مهم میباشد و حتی از شرایط جغرافیایی ساختمان.

شرایط فیزیکی:

  • اندازه طبقات نمای ساختمان
  • اندازه عرض و طول ساختمان مورد نظر
  • نوع سنگ که مهمترین فاکتور است
  • سطح لق بودن سنگ ها
  • هموار بودن یا نبودن نمای ساختمان(مثلا لبه دارد بود و بالکن داشتن روی نما)

چندین دلیل دیگر نیز میتواند در قیمت و اجرت پیچ و رولپلاک نما در کرج و البز را تعیین میکند که در مقاله های دیگر نیز راجب انها صحبت میکنیم.

پس ازین پس برای چنین خدماتی حتما تمامی استعلام های موجود را از نوع کار بیمه و ابزار الات مصرفی را در نظر داشته باشید. همچنین به داربستاعتماد نکنید چون پیچ و رولپلاک کار تخصصی ندارند و ما برعکس تخصص اصلی ما پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نما در البرز

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *