09336403213

تیم راپل کار ایران راپل در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد زمانی که تیم ما نیازمند روش های ابتکاری برای تکمیل کار در مناطقی بود که برای دسترسی آسان بود.

تیم ما در ارتفاع، در فضاهای محدود و دیگر نواحی دشوار دسترسی به کار است. زیرا این چالش ها منافع و انگیزه و تجربه آن ها را زیاد میکند تا تکنسین های ما با .ابتکار عمل بهتری کار را به سرانجام برسانند ما تیمی از افرادی هستیم که دوست دارند کارهای سخت را به چالش بکشند. تیم راپل در موقعیت های پیچیده پیشرفت می کنیم و از حل مسائل برای مشتریانمان .در روش های ظریف و متفکر رضایت می دهیم

تیم راپل کار

تیم راپل

تعهد تیم راپل

ما متعهد به بهبود مداوم و رشد شرکت هستیم تا شما عزیزان از ما راضی باشید و این امر به کسب و کار ما رونق میبخشد. تیم راپل کار ما نه تنها یک نیروی کار فوق العاده ماهر و حرقه ای، با تجربه و متنوع داریم که می تواند انجام پروژه های پیچیده و گوناگون در تمام زمینه های کاری را دارا هستیم, که نتایج با کیفیت بالا را برآورده می کنند. ما همچنین دارای ساختار سازمانی بسیار کارآمد و برنامه ریزی شده ای هستیم که به ما اجازه می دهد تا واقعا از تکنسینهایمان در محل کار، از مشتریانمان در پروژه (ها) به طور کلی حمایت کنیم.

اصول کاری تیم راپل کار ما

پروسه های ما، اسناد و مدارک و قرارداد و ضمانت، ایمنی، مدیریت تجهیزات و برنامه ریزی کار در پروژه ما را قادر می سازد که واقعا با اهدافی که داریم، نیازها و نتایج دلخواه مشتریانمان را بصورت دقیق انجام دهیم.

شرکت ایران راپل برای انجام پرژهای خود از بالاترین کیفیت (تیم راپل کار) ابزار استفاده میکند چون کار با کیفیت هم مشتری را راضی میکند هم اینکه کار خوب به دنبال خود مشتری می اورد و اگر یک کار با کیفیت پایین انجام دهیم ان کار اولین و اخرین کار خواهد بود پس اولین شعار ما کیفیت و صداقت در کار میباشد و اگر این دو مورد را رعایت کند هر کسی در زندگی و کسب و کار خود موفق میشود. ایران راپل در کنار شماست برای مشاوره تماس بگیرید.

تیم راپل کار

کار در ارتفاع با طناب ساختمان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by