09336403213

قیمت رزینکاری تمامی نکاهای ساختمان

رزین کاری  یک مایه شیشه ای است که در ان مخلوطی از مواد نگه دارنده وجود دارد.چسب شیشه ای یکی از بیشترین غلزت مواد را درون رزین دارا است. چندین نوع رزین کاری روی نما های مختلف داریم.جند نمونه را برای شما میگویم. (رزین روی چوب،رزین روی سنگ انتیک که باعث محکم سازی ان میشود،رزین روی شیشه که از مواد نانو استفاده میشود،رزین کاری روی سطح کامپوزیت) برای رزین کردن نمای خود ابتدا باید تمامی سطح نما را شستشو کنیم تا خاک و الاینده ها از بین بروند.

رزین کاری روی نمای چوب

ابتدا روی چوب را با دستمال خیس شسته و بعد از خشک شدن کامل چوب رزین یا رنگ سویسی را با قلمو به سمت پایین میکشیم. از این موارد کار ما بسیار انجام داده ایم.رنگ رزین سویسی نوعی رزین رنگ  دار است که در اکثر نقاط کرج میتوان پیدا کرد. چوب های قرمز رنگ را با روغن جلا نیز میتوان براق کرد تا در برابر هوا و اب ماندگار باشد. نمای چوب به دلیل جذب زیادی که در برابر عوامل طبیعی دارد بسیار تند به تند کثیف میشود. نظر بنده این است که همه ساله در کرج نمای خود را رزین بزنید.

رزین کاری روی سنگ – با طناب – بدون داربست

میخواستم این نکته را برای شما بگویم که هیچوقت از رزین برای نماهای سنگ تراورتن استفاده نکنید. دلیلی ندارد که رزین را روی سنگ بمالید چون بعد از چند وقت رنگ ان زرد میشود و باید هزینه ی سنگین شستشوی نما را نیز بپردازید. اگر میبینید که درز سنگ ها باز شده است باید انها را اببندی یا درز بندی بکنیم تا اب دیگر به داخل خانه درز نکند. از این رو از چسب زد ۹۰ و  چسب بتن در چنین اموری استفاده میشود.

رزین کاری چوب،سنگ،شیشه،کامپوزیت کرج البرز

رزین کاری چوب،سنگ،شیشه،کامپوزیت کرج البرز

رزین زدن رو کامپوزیت با طناب و بدون داربست فلزی

کامپوزیت همان طور که زیاد دیدید بعد از سالها ماندن جلوی افتاب رنگ و رخ براق بودن خود را از دست میدهد. بهترین کار برای بهبود حال اولیه خود رزین است.رزین میتواند نما را براق بکند. اما؟ شما باید هر ساله این براقی را حفظ بکنید.یعنی یک بار شستشوی نما را انجام بدهید و بعد نما را دوباره رزین بکنید.

قیمت کل رزین کاری چوب – سنگ – کامپوزیت

برای انجام چنین اموری باید کافرمای محترم به ما فرمایش بکنند که چند دست باید روی نما رزین بشود تا بر حسب ان قیمت بدهیم. خرید لوازم هم به عهده ی کارفرما است تا خودش تصمیم بگیرد چه نوع جنسی را انتخاب بکند. در بازار جنس های مختلفی با قیمت های متفاوت موجود است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by