09336403213

شرکت طناب کار و کار کردن با طناب در ارتفاعات می بایست ایمنی را در وهله نخست برای کارکنان خود به ارمغان آورد تا جایی که به هیچ عنوان نباید کار و پروژه را تحت تأثیر قرار دهد و ذهن فرد را مشوش سازد. شرکت طناب کار و کار کردن با طناب های مخصوص در ارتفاع نباید زمان بر باشد و در مقابل مقرون به صرفه باشد. دانش دستیابی به طناب و شرکت طناب کار در این صنعت می بایست طبق قوانین و استانداردهای روز دنیا باشد. شرکت طناب کار با تکنسین آموزش دیده و متخصص خود در سطوح عالی خود آمادگی اجرای پروژه های ساختمانی و هر گونه بازدید و مشاوره رایگان در این حوزه ها می باشند.

کارهای وابسته به شرکت طناب کار

از مهمترین کارهای وابسته به این شرکت بر روی طناب ترمیم، محکم سازی، مقاوم سازی نمای ساختمان در راستای امنیت بخشی عابرین و ساکنین ساختمان ها، نور پردازی نمای ساختمان، رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان و نماشویی ساختمان و کارهای دیگری از این قبیل را شامل می گردد. شرکت طناب کار بدون بهره جستن از داربست و با برآورد کمترین هزینه در پیشبرد خدمت رسانی به مردم گام های بلندی برداشته است.

کار در ارتفاع به روش راپل

راپل

کار در ارتفاع به روش راپل (طناب)

کار در ارتفاع به روش راپل یا همان شرکت طناب کار همانطور که از نام آن پیداست، فرود آمدن با طناب در ارتفاع می باشد که با توجه به رشد فناوری و اختراع دستگاه و ابزار آلات جدید و مدرن استفاده از این روش بسیار متداول گشته تا جایی که امروزه از روش های قدیمی همچون داربست و بالابر کمتر استفاده می شود. در راستای پیچ و رولپلاک سنگ نما اگر درصدد استفاده از داربست برآییم، به منزله آن است که از تکنسین و کارگری استفاده نموده ایم که بدون کمربند ایمنی بر روی تخته و هیچ گونه محافظی در ارتفاع کار می کند که طبعا این فرآیند عمل با خطرهای جانی زیادی همراه است درست نقطه مقابل داربست، طناب کار است که با استفاده از راپل کاران حرفه ای و طناب های مستحکم مخصوص راپل روند ایمنی کار را به مراتب بالا برده اند.

مزایای کار در ارتفاع با شرکت طناب کار

 1. ایمنی بسیار بالا
 2. صرفه جویی در زمان و کاهش برآورد هزینه
 3. اشغال نمودن فضایی بسیار کم
 4. عدم مزاحمت و ایجاد ترافیک برای همسایه ها و مردم عابر
 5. دسترسی به مکان های بسیار سخت و دشوار
 6. اجراء و راه اندازی سریع سیستم های کاری و جمع آوری آن
 7. آسیب نرساندن به ساختمان

این تکنیک هایی که یادآور گشتیم، همگی کاملا تخصصی و تجربی هستند. طناب کار نیز با آموزش و تخصصی فراوان در زمینه کار در ارتفاع با طناب و تجربه زیاد کار در ارتفاع با تکنسینی کاملا مجرب و آموزش دیده این خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

مشاوره رایگان برای شهرستانی ها

پیچ و رولپلاک نمودن انواع سنگ

کارهای ارائه شده با راپل یا شرکت طناب کار

 طناب کار یا همان راپل کارهای زیر را برای مشتریان خود ارائه می دهد:

 1. بهره جستن از چسب های مخصوص برای دیده نشدن پیچ ها در سنگ نما
 2. در اختیار داشتن انواع مواد شوینده ساده و نانو برای شستشوی نماهای شیشه ای و ساده
 3. بهره وری از انواع پیچ و رولپلاک درجه یک به قیمت کارخانه
 4. داشتن انواع رزین های درجه یک و دو
 5. مشاوره رایگان برای شهرستانی ها

خدمات شرکت طناب کار

این شرکت خدمات ارزنده ای را به کاربران خود ارائه می بخشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره ورزید:

 1. پیچ و رولپلاک نمودن انواع سنگ و سرامیک.
 2. رزینه کاری انواع سنگ و نماهای آجر نما.
 3. نورپردازی نمای ساختمان.
 4. تعویض لامپ نمای ساختمان.
 5. نصب و راه اندازی انواع تابلو و بنر در ارتفاع.
 6. گرفتن درز انقطاع.
 7. نماشویی ساختمان با انواع مواد شوینده از جمله نانو.
 8. نقاشی نمای ساختمان و جمله نویسی با دستگاه و روش دستی.

و کلیه امور و خدماتی که در ارتفاع صورت می گیرد، همگی شامل خدمات ارائه شده شرکت طناب کار است که با استفاده از طناب های محکم و تمیز این امور را به سهولت و با ایمنی بالایی صورت می دهند تا از روش های منسوخ قدیمی که پرخطر بوده، به دور باشند و در حوزه شغلی خود هیچ خطری آن ها را تهدید نسازد.

 طناب کار که به معنای کار کردن در ارتفاعات می باشد، خود در بر دارنده ی تکنسین و کارگرانی با تجربه و آموزش دیده ای است که با کوله باری از تجربه و فرود در ارتفاعات با طناب برای اجرای اعمالی همچون پیچ و رولپلاک و شستشوی نما و کلیه امور مربوط به نمای ساختمان در ارتفاع با کارکردی کاملا ایمنی در خدمت مشتریان خود می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by