09336403213

قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی آیا می دانید استفاده از پیچ و رولپلاک نمای سنگی سبب می شود که نمای ظاهری ساختمان بسیار زیباتر شود؟

به طور کلی نمای ساختمان از دسته مسائل بسیار مهم محسوب می شود. در نظر داشته باشید که گاهاً در نمای ساختمان شاهد سنگ های ریزشی یا سنگ لق شده هستیم به این ترتیب نه تنها زیبایی ساختمان از بین می رود بلکه احتمال بروز خطرات مالی و جانی نیز وجود دارد. به این ترتیب در این مقاله سعی کرده ایم علت اهمیت استفاده از پیچ و رولپلاک را توضیح داده و به طور دقیق قیمت پیچ و رولپلاک نما را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

شرکت ایران راپل در راستای انجام پیچ و رولپلاک نما سنگی در سراسر ایران در خدمت شما عزیزان

پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان

دلایل اهمیت پیچ و روپلاک نما سنگی

شاید در ابتدای امر با دیدن قیمت پیچ و رولپلاک نما، هزینه در این راستا را اضافی دانسته و از آن صرف نظر کنید. با دانستن اهمیت استفاده از پیچ و روپلاک قطعاً نظرتان تغییر خواهد کرد.
یکی از دلایل بسیار مهم برای استفاده از پیچ و روپلاک نما سنگی اسکوپ نشدن سنگ است. اگر به پشت سنگ ها توجه کنید، شیارهایی با استفاده از فرز تشکیل شده است، سپس نیاز به سیم های آرماتور بندی گالوانیزه است تا شیارها بسته شود به این ترتیب مانع از ریزش سنگ می شود.
مورد بعدی در خصوص دوغاب ریزی نامناسب است. دوغاب ها باید به صورت یکنواخت ریخته شود به این ترتیب یک طرف سنگ سنگین و سمت دیگر خالی می شود.
مورد دیگری که اهمیت استفاده از پیچ و رولپلاک نمای سنگی را بسیار مشخص می سازد، دوغاب گیری نامناسب است، در نظر داشته باشید که دوغاب ها باید دارای چسبندگی باشد میزان غلظت آن مهم است و نباید خیلی غلیظ و یا خیلی شل باشد به این ترتیب استفاده از پیچ و رولپلاک بسیار مهم است.
بر اثر گذشت زمان مواد آلاینده به پشت سنگ ها نفوذ می کند و همینطور آب به پشت ان می رود، از طرفی در فصل زمستان نیز آب پشت سنگ ها یخ می زند و این موضوع سبب بروز خطر می شود به ان ترتیب پیچ و رولپلاک بسیار مهم است

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب با ایران راپل

حال سؤال اینجاست که قیمت پیچ و رولپلاک سنگ بر چه اساسی تعیین می شود؟
یکی از مسائل مهم برای تعیین قیمت پیچ و رولپلاک نما ابعاد سنگ ها است، این موضوع را با یک مثال بررسی می کنیم. در نظر داشته باشید که به طور استاندارد فاصله پیچ و رولپلاک ها باید 50 سانتی متر باشد، حال فرض کنید که سنگ های انتخاب شده کوچکتر از حد استاندارد باشد به این ترتیب اجرای روند پیچ و رولپلاک سختتر و قطعاً قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگ بیشتر خواهد بود.

مورد بعدی برای برآورد قیمت پیچ و رولپلاک نما جنس سنگ های استفاده شده است. اگر در ساختمان از سنگ های سخت استفاده شود به دلیل اینکه میزان جذب آب آنها کمتر است عموماً نیاز به تعداد کمتری پیچ و رولپلاک دارد به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در چنین شرایطی ارزانتر خواهد شد اما سنگ های نرم و آبدوست به طور میانگین در هر 60 سانتی متر نیاز به یک پیچ و رولپلاک دارند به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر است.
قیمت پیچ و رولپلاک نما برای سنگ هایی که به صورت شل هستند به نسبت سنگ های افتاده متفاوت است.
مورد بعدی به این صورت است که آیا ملاتی که پشت سنگ ها استفاده شده است توانایی ثابت کردن پیچ و رولپلاک را دارد یا خیر. بارها دیده شده است که ملات پشت سنگ خالی می شود به این ترتیب نیاز است که از پیچ و رولپلاک هایی استفاده شود که محکم تر هستند به این ترتیب قیمت پیچ و رولپلاک نما بیشتر خواهد شد.

استفاده از پیچ و رولپلاک با داربست و یا بدون آن دارای تعرفه های جداگانه ای است و استفاده از داربست سبب می شود که قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی بیشتر شود. در نظر داشته باشید که استفاده از پیچ و رولپلاک به همراه طناب بیشتر مورد تأیید است. در نظر داشته باشید که این روند برای مشتریان و کارفرما بسیار مناسب تر است.

word image 4 - قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی

پیچ و رولپلاک انواع سنگ نما

برآورد قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی

برای اطلاع از جدیدترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی می توانید با تیم های فروش ما در ارتباط باشید، شرایطی برای شما فراهم ساخته ایم تا بتوانید به سادگی سؤالات خود را پرسیده و ابهامات خود را برطرف سازید. تیم های مشاوره ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.
در نظر داشته باشید که لیست قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در فصل های مختلف سال متغیر است و بعضاً شامل طرح های تخفیف نیز می شود.
از طرفی به دلیل راحتی کار خریداران سعی کرده ایم جدولی در سایت قرار دهیم تا جدیدترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی برای شما بر اساس نوع و کارایی لیست شود این روند سبب می شود تا افراد بتوانند به سادگی با یک مقایسه ساده متوجه قیمت های مقرون به صرفه ما شوند. در نظر داشته باشید که تمامی محصولات ما با ضمانت است و در صورتی که اقلام دارای کیفیت قابل قبول نبود می توانید هزینه پرداختی را پس بگیرید. در نظر داشته باشید که استفاده از رولپلاک سنگ نما با طناب به عواملی همچون زیر کاری و ساختار سنگ بستگی دارد که سبب می شود که تعرفه ها متغیر باشد. از سوی دیگر تیم های کارشناس ما با بررسی های دقیق میزان استاندارد پیچ و رولپلاک برای ساختمان مورد نظر را برآورد می کند. ارزانترین قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی را از ما بخواهید، محصولات ارائه شده از سوی ما بدون واسطه بوده و به قیمت تولید است. در نظر داشته باشید که قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی به صورت اینترنتی بسیار ارزانتر از روش های حضوری است شما می توانید انواع پیچ و رولپلاک را مشاهده کرده و توضیحات مربوط به هر یک را مطالعه کنید سپس با مقایسه قیمت پیچ و رولپلاک نما سنگی در انواع مختلف گزینه مناسب را در هر ساعت از شبانه روز خریداری کرده و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by