09336403213

قیمت پیچ و رولپلاک نما

 قیمت پیچ و رولپلاک نما  قطعاً وقتی به فکر پیچ رو لپلاک کردن نمای ساختمان خود هستید باید بررسی دقیق در خصوص هزینه های موجود نمایید، اما بهتر است که در ابتدای امر بدانید که عوامل مؤثر در قیمت پیچ و رولپلاک چیست به این ترتیب می توانید در تصمیم گیری خود دقت بیشتری داشته باشید و به این صورت به سادگی شرایط خرید برای شما آسانتر خواهد شد.

عوامل مؤثر در قیمت پیچ و رولپلاک نما

یکی از عوامل موثر برای تعیین قیمت پیچ و رولپلاک سنگ با طناب ابعاد سنگ به کار رفته است. در واقع طبق بررسی های انجام شده بهتر است که در هر ۴۰ سانتی متر یک بار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان صورت پذیرد، این روند در بناهایی که دارای سنگ های بزرگتر هستند قطعاً نیاز به دو پیچ و رولپلاک برای هر سنگ خواهند داشت. از طرفی اگر ساختمان شما دارای تعداد سنگ بیشتر با ابعاد کوچکتری باشد قطعاً نیاز به تعداد بیشتری از این ابزار خواهید داشت.

این روند خود یکی از دلایل افزایش قیمت پیچ و رولپلاک محسوب می شود. مورد بعدی در خصوص ضخامت سنگ است. عموماً سنگ هایی که برای نمای استفاده می شود دارای ضخامت ۱٫۶ الی ۱٫۸ سانتی متری است. البته یک سری سنگ ها به عنوان سنگ های حجیم و کلاسیک نیز وجود دارد که ضخامت بیشتری دارد این نوع سنگ ها عموماً دارای وزن بالایی بوده و بر روی پیچ شما فشار بیشتری سوار می شود. برای اینکه این فشار کمتر شود باید تعداد پیچ و رولپلاک را افزایش داد. بنابراین استفاده از سنگ هایی که وزن کمتری دارد خود سبب می شود که میزان قیمت پیچ و رولپلاک بسیار ارزانتر باشد. مورد بعدی که باید به آن توجه شود جنس سنگ است، در نظر داشته باشید که به عنوان مثال یک نوع سنگ به نام تراورتن موجود است که میزان تخلخل آن زیاد است و به معنی صحیح تر آب برای جذب شدن با ملات فضای بیشتری دارد این نوع سنگ ها بسیار آسان پیچ و رولپلاک می شوند این روند سبب می شود که فاصله پیچ و رولپلاک ها از هم کمتر شود و در نهایت قیمت پیچ و رولپلاک نما برای شما ارزانتر می شود.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما

جدیدترین قیمت پیچ و رولپلاک سنگ

با توجه به نوسان قیمت پیچ و رولپلاک سنگ قطعاً افراد به دنبال اطلاع از قیمت روز این محصول هستند به این ترتیب در سایت جدولی تشکیل داده ایم تا بتوانید به سادگی از قیمت روز این محصول در انواع مختلف و با سایز و مدل مختلف اطلاع پیدا کنید. در نظر داشته باشید که تعرفه های تعیین شده برای این ابزار به صورت دوره ای تغییر می کند.

در این مسیر تیم های مشاور ما به صورت رایگان توضیحات لازم در خصوص هر یک از انواع پیچ و رولپلاک را ارائه داده و روش های خرید ارزان را نیز توضیح می دهند. در نظر داشته باشید که در خرید عمده انواع پیچ و رولپلاک شما می توانید به سادگی از طرح های تخفیف نیز بهرمند شوید و با هزینه های بسیار کمتر امنیت ساختمان خود را تضمین کنید.

قیمت پیچ و رولپلاک نما

قیمت پیچ و رولپلاک نما


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by