09336403213

نصب سنگ نما با طناب (کرج تهران)

نصب سنگ برای ما زمانی انجام پذیر است که سنگی بعد از ساختن ساختمان ریخته باشد و شما به دلیل اینکه دسترسی ندارید به سنگ های ریزش کردن با ما تماس میگیرید. این مقاله نیز سرو ته ان به پیچ و روپلاک سنگ نما در کرج میخورد و تا اخر کار باما باشید تا در موقع انجام چنین کارهایی اطلاعات کافی داشته باشید.

طریقه نصب سنگ های نما

ما سنگ های نما را از بازار سنگ فروشی باغستان و غرفه ی نقش جهان خریداری میکنیم. تمامی سنگ ها را در انجا میشود پیدا کرد و از نظر قیمت نیز بسیار ارزان و به قیمت کارخانه ارزه میکنند.

اقای مهدی حاجی هاشمی مالک این غرفه است.

نصب سنگ با طناب | کرج،تهران

نصب سنگ با طناب | کرج،تهران

بعد از خرید سنگ با باربر سنگ ها را به ساختمان برده و به محل نصب انتقابل میدهیم. متراژ سنگ را از نصاب سنگ میپرسیم و بعد از ان با برش هایی که به متراژ نصاب سازگار است را انجام میدهیم. بعد از برش پشت سنگ را با چسب کاشی اغشته میکنیم تا زمانی که  سنگ را چسباندیم و خواستیم پیچ و رولپلاک نما در کرج را روی ان بزنیم لرزش ایجاد نشود تا سنگ بشکند. بعد از بستن سنگ به طناب و کشاندن ان به سمت بالا به دست راپل کار میرسد و او با مهارت خاصی که دارد سنگ را نصب میکند. بعد از نصب سنگ تمامی تکه های سنگی که ریزش کردن و دوباره چسبانده شده است را پیچ و رولپلاک میکنیم.

درزبندی بعد از نصب سنگ

بعد از نص کردن سنگ ها بین و کنار انها یک محوطه یخالی کوچک وجود دارد که بعد از اتمام کار باید با بتونه ی زد اب و مقاوم انها را بند کشی کنیم تا اب دوباره به داخل سنگ نفوذ نکند. البته اگر اب هم نفوذ کند دیگر سنگی ریزش نمیکند اما ممکن است نم به داخل خانه سرایت کند و خرابی بدی به بار بیاورد.

شستشوی نما با طناب در کرج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by