09336403213

نماشویی در کرج و تهران

نماشویی در کرج یا شستشوی نما،شستن نما در مطالب گذشته بیشتر بر روی پیچ و رولپلاک سنگ نما صحبت کردیم که قیمت ان برای شما چقدر است و چگونه برای انجام چنین کاری خود را اماده میکنیم. امروز میخواهم برای شستشوی نمای ساختمان برای شما صحبت بکنم.همه میدانند که انواع نماشویی یا شستشوی نما دو دسته هستند: (دستی و ماشینی)

نماشویی در کرج یا شستشوی نما،شستن نما

شستشوی نما به صورت دستی همان کف و تی و ابر است که برای نماهای شیشه و کامپویت بیشترین کاربرد را دارد. اما یادتان باشد که برای شستشوی نما میخواهید اقدام کنید حتما از طناب استفاده کنید. طناب جایی را اشغال نمیکند،طناب هزینه ی کمتری داردو اینکه وقت کمتری را صرف اینکار بسیار راحت میکنید. همانطور که میدانید یک شستشوی نمای خوب همراه با نانو میتواند ۲سال ساختمان شما را در برابر الودگی ها محافظ نگه دارد.

نماشویی در کرج یا شستشوی نما،شستن نما

نماشویی در کرج یا شستشوی نما

نماشویی در کرج و تهران یا شستشوی نما،شستن نما

برای از بین بردن رنگ های روی نما که با کم لطفی برخی از ارازل اوباش انجام میشود باما تماس بگیرید. اینجور کثیفی ها را هرکسی نمیتواند پاک کند چون باید دستگاه مخصوص خودش را برای پاک کردن رنگ داشته باشند.

نماشویی با سندبلاست

سندبلاست یک دستگاه کوچکی است که به نوک شیلنگی واتر جت ۳فاز بسته میشود و شن های کوچک را به همراه اب به دیوار میکوباند. با کوباندن سنگ ریزه به بدنه ساختمان مخصوصا سنگ یک لایه از روی سنگ را بر میدارد به طوری که سنگ ها مانند روز اول نو میشود. اما این را نیز در نظر بگیرید که سنگ شما لاییه ای را از دست داده است.

شستشوی نما

نماشویی در کرج یا شستشوی نما,نظافت نمای ساختمان، شیشه و کامپوزیت رایج ترین نماشویی می باشد . نزدیک عید نوروز تمامی خانواده های ایرانی شروع به نظافت منزل میکنند و بعضی دوستان که نمای ساختمان برایشان مهم است تصمیم به شستشوی نما یا پگاک کردن شیشه های ساختمان یا پنجره ها میگیرند. پیچ و رولپلاک نما در کرج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by