09336403213

 

نماشویی در کرج و تهران

نماشویی با طناب در کرج

نماشویی به چه طریقی انجام می پذیرد؟

نماشویی یکی از مشاغلی است که امروزه به کمک ساختمان های بلند شتافته است. همانطور که می دانید ساختمان ها برای زیباتر شدن از نماهای خاص و ویژه ای استفاده می کنند. اما این نماها برای آنکه زیبایی ساختمان ها را حفظ کنند نیاز به مراقبت و تمیز کاری دارند. از این دسته ساختمان های بلند به وفور در شهرهای بزرگ مانند کرج یافت می شوند. از این رو شرکت های نماشویی کرج را می توان ارگان هایی دانست که به ما در شست و شو ساختمان ها کمک می کنند.

نماشویی با طناب در کرج

در شهر کرج و در شهرهای بزرگ نماشویی اغلب به صورت نماشویی دستی انجام می پذیرد. در این روش راپل کاران با استفاده از طناب از نمای ساختمان ها آویزان شده و کار تمیز کاری را انجام می دهند. اصولا استفاده از داربست برای نماشویی توصیه نمی شود، چرا که ایجاد سازه های داربستی زمان زیادی را مصرف می کند. به علاوه هزینه زیادی در بر می گیرند. همچنین دوره شست و شو نمای ساختمانی بسیار کوتاه است و در صورت استفاده از داربست فلزی هزینه هنگفتی را بر روی دستان مالکان قرار خواهد داد. در شست و شوی نما به روش دستی معمولا از محلول آب و سرکه برای تمیز کاری استفاده می شود، سپس سطح خیس شده با استفاده از یک دستمال از جنس نانو پاک شده و آلودگی ها را پاک می کند.

به طور کلی برای پاکسازی و شست و شوی نما در کرج از ادوات و تجهیزات به خصوصی استفاده می شود که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

انجام تمامی کارها در ارتفاع از جمله نماشویی در کرج

نماشویی با طناب در کرج و تهران

تجهیزات نماشویی با واترجت در کرج

از جمله تجهیزاتی که برای شست و شو استفاده می شود، می توان واترجت آب گرم، واترجت آب سرد، واتر جت برقی و… اشاره کرد. واتر جت به طور کلی به وسایل مکانیکی گفته می شود، که قادر است آب را با فشار و سرعت بالایی پرتاب کند. این سرعت و فشار باعث می شود که آلاینده ها و آلودگی ها از سطح جدا شده و سطحی تمیز در اختیار صاحب ملک قرار دهند.

شستن در کرج با آب گرم

به طور کلی آب گرم یکی از مناسب ترین پاک کننده ها برای از بین بردن چربی ها و آلاینده های چسبنده است. همچنین آب گرم در مواردی استفاده می شود که فشار بالا توسط واتر جت موجب آسیب رساندن به سطح می شود. بنابراین از آب گرم با فشار پایین برای شست و شوی نما استفاده می شود.

انجام نماشویی در کرج

نماشویی با راپل در کرج

شستشوی نما در کرج با استفاده از مواد نانو

این نوع از شست و شویامروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع شست و شو پس از تمیز شدن سطح، امکان نشست آلودگی بر روی سطح کاهش پیدا می کند. به همین ترتیب تعداد دفعات شست و شوی نما و در نتیجه هزینه ناشی از آن کاهش پیدا می کند.

مزایای نماشویی در کرج

از جمله مهمترین مزیت های نماشویی ساختمان ها، جلوگیری از ریزش نمای ساختمانی است. چرا که آلاینده ها و آلودگی ها به مرور باعث فرسایش سنگ ها و نماها می شوند، از این دوره زمان ترمیم سنگ ها و پیچ و رولپلاک کردن آن ها کاهش پیدا می کند.

نماشویی یکی از مشاغلی است که امروزه به کمک ساختمان های بلند شتافته است. همانطور که می دانید ساختمان ها برای زیباتر شدن از نماهای خاص و ویژه ای استفاده می کنند. اما این نماها برای آنکه زیبایی ساختمان ها را حفظ کنند نیاز به مراقبت و تمیز کاری دارند. از این دسته ساختمان های بلند به وفور در شهرهای بزرگ مانند کرج یافت می شوند

در شهر کرج و در شهرهای بزرگ نماشویی اغلب به صورت نماشویی دستی انجام می پذیرد. در این روش راپل کاران با استفاده از طناب از نمای ساختمان ها آویزان شده و کار تمیز کاری را انجام می دهند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by