نظافت شیشه با طناب

شستن شیشه  در کرج  ، که در بحث شیشه پاک کردن این را بگویم ،  قیمت ها در یک رنج خوبی قرار دارند.نظافت ابروطی نما در اصل کار خلاقانه ای نیست.نمای ساختمان در ابتدا باید با واتر جت شسته شود.بعد از انجام لایروبی باید ابروطی روی شیشه ها کشیده شود تا بتوان یک شفافیت واقعی را روی نما دید.

استفاده ی خالی از مواد تمیز کننده مانند روزنامه اپری و غیره باع میشود تا کثیفی به تمام نقاط شیشه و سطح مورد نظر پخش شود.از جمله عناثر کثیف کننده نمای ساختمان میتوان به باران اشاره کرد که بیشترین تاثیر را دارد.

تمیز کردن شیشه با طناب و بدون داربست

شیشه ها یک فریم دور پنجره دارند که وقتی باران یا باد می اید این کثیفی کمکم از روی پنجره بر روی دور قاب میریزد و مهمترین جا همان فریم است.ابتدا با پارچه نمدار دور انرا با پارچه تمیز میکنیم و بعد شروع به پاک کردن شیشه میکنیم.

شستشوی شیشه نما با راپل

راپل ابزاری برای تمیز کردن شیشه است.مثلا برای تمیز کردن یک شیشه کوچک که نیاز به پاک کردن دارد باید چندین ساعت وقت گذاشت تا داربست برپا کرد ولی با راپل به راحتی میتوان خدمات نما کرد.

خدمات ما برای کارهای نما

پیچ و رولپلاک سنگ های نما در کرج از دیگر خدمات گران بهای ما در زمینه راپل است.توضیح دادم که اگر بخواهیم نمای ساختمان را ترمیم و سنگ های انرا بازسازی کنیم باید از ما مشلوره بگیرید.

کار شناسان ما از نیرو های قدیمی و باتجربه این کار هستند.اگر به فکر شکستن سنگ ها هستید این اطمینان را بشما میدهم که اگر یک سنگ نیز از نمای شما شکسته شود ما همان سنگ را خودمان با حساب خودمان خریداری کرده و روی نما میچسبانیم.

نماشویی در کرج

نماشویی در البرز کرج و سایر نقاط ان

شستن شیشه

شستن شیشه در کرج

پیچ و رولپلاک نما در کرج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *