09336403213

پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب

پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب – ساختمان و ساختمان سازی از صنایع مهم در کرج و تهران محسوب میشود. هرکس که بخواهد پولدار شود رو به ساختمان سازی می اورد.اما جدیدا دیگر رواج انچنانی را ندارد. به دلیل جلوگیری شهرداری از ساخت و ساز های بی رویه این کار با کساد روبه رو شده است.در همین چندین سال گذشته انقدر ساختمان ها را با اصول غیر صحیح ساخته اند که نما بر اثر چند عدد باران خود را ول میکند.این پول بسیار برای سازنده گران تمام میشود و یک نوع کلاه برداری به شمار می اید.

پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپاک در کرج را به ما بسپارید.هرکس که خانه ای داشته باشد مطمعا چنین مشکلاتی برای نمای ساختمانش پیش می اید و حتما در طی یک سال از خدمات ما چندین بار استفاده میکند. پیچ رولپلاک نما عبارت است از پیچ و رول کردن نماهای سنگی و سرامیکی که اول با دلر سوراخ کرده و رول را گذاشته و با پیچ بند محکم میکنیم و سنگ یا سرامیک های افتاده را نصب کرده و پیچ رول میکنیم.

پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما با طناب

پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب

شستشوی نما  با طناب

شستشوی نما:نماهای سنگی و نماهای اجرنما با دستگاه واترجت و سندپلاس شسته میشوند پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب  و نماهای کامپوزیت و شیشه ایی با دستگاه واترجت و ابر و طی شسته میشوند و نماهای سیمانی و نماهای رومی با دستگاه واترجت بصورت کار تکی شسته میشود.

پیچ و رولپلاک کردن نما بدون داربست

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

رنگ امیزی نمای ساختمان با طناب و بدون داربست

رنگ امیزی انواع نما:که برای نماهای سیمانی اول جاهای خراب و تاول زده را لکه گیری میکنیم و بعد یک دست کامل پلایمر میزنیم و بعد یک دست رنگ امیزی میکنیم و دوباره لکه گیری و بعد رنگ امیزی دست دوم و سوم را انجام میدیم.
رنگ امیزی روی نمای چوب روسی:که عبارت است از اول رنگ خراب را از روی چوب با سمباته نرم برداشته پیچ و رولپلاک سنگ با طناب و رنگ چوب را با پارچه تمیز برروی چوب میزنیم.
پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب

پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب

برای مشاوره و قیمت گذاری کار شما عزیزان برای پیچ و رولپلاک سنگ با طناب و کارهای دیگه میتوانید به چند روش انجام داد میتوانید ادرس کار را برای ما ارسال کنید تا ما برای بازدید و مشاوره خدمت شما عزیزان باشم. روش دوم و سریعتر این است که شما عکس از کار خود برای ما از تریق تلگرام ارسال میکنید و ما فیمت را به شما میگوییم و طریق انجام کار را خدمت شما عرض میکنیم و در صورت توافق زمان انجام کار را به شما بزرگواران میگوییم و برای بستن قرارداد همان روزی که برای انجام کار خدمت شما میرسم قرارداد میبندیم و شروع به کارکردن میکنیم با تشکر شرکت ارتفاع کاران ایران..


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by