مشاوره و تماس فوری (کلیک کنید) :
-
پیچ و رولپلاک سنگ نما گرانیت

محکم سازی با پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک سنگ  گرانیت با طناب و بدون داربست انجام میشود.البته ما تمام سنگ ها را پیچ و رولپلاک میکنیم اما در کرج با وجود ساختمان های قدیمی اکثرا سنگ گرانیت کار شده است.مثلا سنگ های تراورتن ، مرمر ، سرامیک را هم پیچ میکنیم.

کاری که خوب باشد همیشه برای شما مشتری را به دنبال دارد.ما برای نمای شما تمام توان خودمان را میگذاریم.امروز برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج خرمدست بودیم.نمای شاختان از جنس تراورتن بود که یک قسمت از ان که کرج کار شده بود سنگ ها به ارتفاع ۳متر کج شده بود به سمت خیابان و اگر دیر جنبیده بودیم سنگ ها حتما ریزش میکرد.

ابتدا جلوی ریزش سنگ را گرفتیم.و بعد از چند روز که نوبت زده بودیم امدیم و نمای ساختمان که در کرج بود را پیچ و رولپلاک کردیم.

نصب سنگ

سنگ هایی که در حال افتادن بود چند تکه بودند و روز اول توانستم ۲تکه از انرا بچسبانم و به دلیل اینکه ۱تکه ی اخر پشتش نخاله جمع شده بود نمیتوانستم به دیوار بچسبانم به همین دلیل لنرا کندم و به روی زمین انتقال دادم.امروز بعد از انجام پیچ و رولپلاک نما سنگ را نیز نصب کردیم.

از نمونه مقاوم سازی سنگ های نما

  • پر کردن قسمت ترک خورده روی سنگ است.
  • بندکشی کنار سنگ و گوشه های سنگ که اب به داخل ان نفوذ میکند.
  • بست فلزی روی سنگ که نمیتوان پیچ و رولپلاک کرد.
  • زد ۹۰ روی سنگ با قلمو که از نفوذ اب جلوگیری میکند.

پیچ و رولپلاک سنگ در البرز و کرج

بیاییم دست در دست هم بدهیم و سنگ های نمای خود را پیچ و رولپلاک بکنیم.از هزینه ها نترسید شرکت ما تمامی راهها را برای راحتی شما را در نظر دارید.اگر پول ندارید ما اقساط انجام میدهی.ما اقساط را به طور میانگین تا ۶ماه نیز قبول میکنیم.

شستشوی نما در کرج

طراحی و برنامه نویسی وبسایت : شرکت ایران راپل