09336403213

محکم سازی با پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک سنگ گرانیت با طناب و بدون داربست انجام میشود.البته ما تمام سنگ ها را پیچ و رولپلاک میکنیم اما در کرج با وجود ساختمان های قدیمی اکثرا سنگ گرانیت کار شده است.مثلا سنگ های تراورتن ، مرمر ، سرامیک را هم پیچ میکنیم. کاری که خوب باشد همیشه برای شما مشتری را به دنبال دارد.ما برای نمای شما تمام توان خودمان را میگذاریم.امروز برای پیچ و رولپلاک نما در کرج خرمدشت بودیم.نمای ساختان از جنس تراورتن بود که یک قسمت از ان که کرج کار شده بود سنگ ها به ارتفاع ۳متر کج شده بود به سمت خیابان و اگر دیر جنبیده بودیم سنگ ها حتما ریزش میکرد. ابتدا جلوی ریزش سنگ را گرفتیم.و بعد از چند روز که نوبت زده بودیم امدیم و نمای ساختمان که در کرج بود را پیچ و رولپلاک کردیم.

پیچ و رولپلاک نما گرانیت

سنگ هایی که در حال افتادن بود چند تکه بودند و روز اول توانستم ۲تکه از انرا بچسبانم و به دلیل اینکه ۱تکه ی اخر پشتش نخاله جمع شده بود نمیتوانستم به دیوار بچسبانم به همین دلیل لنرا کندم و به روی زمین انتقال دادم.امروز بعد از انجام پیچ و رولپلاک نما را نیز نصب کردیم.

از نمونه مقاوم سازی سنگ های نما

  • پر کردن قسمت ترک خورده روی سنگ است.
  • بندکشی کنار سنگ و گوشه های سنگ که اب به داخل ان نفوذ میکند.
  • بست فلزی روی سنگ که نمیتوان پیچ و رولپلاک کرد.
  • زد ۹۰ روی سنگ با قلمو که از نفوذ اب جلوگیری میکند.

بیاییم دست در دست هم بدهیم و سنگ های نمای خود را پیچ و رولپلاک بکنیم.از هزینه ها نترسید شرکت ما تمامی راهها را برای راحتی شما را در نظر دارید.اگر پول ندارید ما اقساط انجام میدهی.ما اقساط را به طور میانگین تا ۶ماه نیز قبول میکنیم.

شستشوی رایگان نما در کرج و تهران

یه خبر خوب برای همشهریان عزیزم اینکه اگر شما با شرکت ایران راپل تماس گرفتید و برای انجام پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانتان به توافق رسیدید ، شرکت ایران راپل یه اشانتیون خوب به شما میدهد و اونم شستشوی نمای ساختمان است یعنی بعد از پیچ و رولپلاک نما برای شما بصورت رایگان کار نماشویی را اغاز میکنیم.

قیمت شستن یه نمای مثلا:۱۰ عرض و ۵ طبقه ارتفاع حدود قیمت بین ۱ میلیون تا ۱ میلیونو ۵۰۰ هزارتومن میباشد که شما عزیزان با انجام دادن محکم سازی سنگ نما دیگر هزینه نما شستن را بدهید.

چه زمانی پس از پیچ رولپلاک شروع به نماشویی میکنیم؟

برای انجام شستن نما بصورت رایگان قبل باید این مراحل را گذراند؟

  • اول پیچ و رولپلاک کردن نما را شروع میکنیم و بصورت دقیق و منظم شروع به پیچ و رولپلاک نما با پیچ گالوانیزه میکنیم و سنگهایی هم که ریزش کرده اند را هم نصب میکنیم ولی روی پیچها بتونه یا چسب نمیزنیم  تا در موقع شستشو چسبهای نما سر جای خود قرار بگیرد و میتوان بعد از شستن روی پیچ چسب بزنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by