09336403213

شرکت پیچ رولپلاک نما دارای بیمه حوادث میباشد.

در این مقاله به دنبال ان هستیم تا اشتباهات رایج در پیچ رولپلاک کردن نمای ساختمان در کرج  را برای شما توضیح دهید. ما میخواهیم که با خواندن این مطلب اطلاعات مهم از انجام پیچ رولپلاک داشته باشید تا در مواقعی که میخواهید چنین کاری انجام بدهید استرس از اینکه

  • سنگ نشکند
  • پیچ رولپلاک چه جنسی است
  • هر چند متر پیچ و رولپلاک میکنیم
  • بتونه از چه موادی استفاده میکنیم و موارد دیگر که تا پایان این مقاله به انها خواهید رسید.
  • بیمه بودن کارکنان

شما باید حتما نمای خود را محکم سازی بکنید تا از بروز هر گونه خطر جلوگیری کنید. از طرفی این کار دارای نواقصی نیز میباشد که با اگاهی بیشتر میتوان جلوی همه را گرفت.

عکس پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

عکسی از پیچ کردن نمای ساختمان رومی در کرج

جنس پیچ رولپلاک:

مشخصه اصلس پیچ رولپلاک هایی که برای نما استفاده میشوند :۱ چهارسو  ۲٫دوسو

این دو پیچ هرکدام با هر جنسی یک قیمتی دارد و در استفاده از ان میبایست که تحقیق به عمل بیاورید. پیچ باید مقاومت بالایی داشته باشد هم در برابر سرما و هم در برابر هوا که میتواند هر چیزی را نابود کند.

محکم سازی نمای ساختمان با طناب

شکل ساختمان و نوع جنس ساختمان ها اکثرا سنگی است. یکی از خوبی های ساختمان های سنگی داشتن مقاومت زیاد است. اما زلزله کاری میکند تا همان سنگ های مقاوم هم لق شوند و ریزش بکنند. انجام محکم سازی سنگ نما با پیچ رولپلاک سنگ نما با طناب  میتواند ایمنی ساختمان را بالا ببرد. کما اینکه داشتن اسکوپ نیز مزید بر این نمیشود که سنگ ها ریزش نکند.تمام سنگ ها ریزش میکند و میریزد. ازپیچ  جنس خوب باید برای مقاوم کردن سنگ هااستفاده بکنیم.

IMG 20170515 124933 1 - پیچ رولپلاک سنگ

کارایی پیچورولپلاک در سنگ ها

پیچورولپلاک سنگ ها را محکم میکند.از ریزش جلوگیری میکند.در موقع پیچ رلپلاک کردن درزهای باز سنگ ها را میتوان پر کرد تا اب به داخل نفوذ نکند.طول عمر ماندن سنگ ها روی ساختمان زیاد میشود.

ساختمان های اجری را نمیتوان پیچ رلپلاک کرد.چون باریک هستند و طبق قانون نیز میتوانند در دو طبقه ساخته شوند. شب های سرد زمستانی و روز های گرم یکی از دلایل عمده ریزش سنگ است.چون وقتی اب به زیر سنگ برود دیگر نمیتوان جلوی ریزش سنگ را گرفت.به اصطلاح تبله کردن میگویند. یکی از دلایل ریزش سنگ از روی نما این است که در هنگام ساخت و ساز دو ساختمان را بدنه را به هم میچسبانند.در این حال اگر یک ساختمان نشست کند مطمعنن سنگ و ساختمان بقلی نیز ریزش میکند. به طوری که سنگ از کمر به دو نیم تبدیل میشود و خسارت به جای میگذارد.در این هنگام باید از دو طرف سنگ که ترک خورده است پیچ رولپلاک انجام شود.

هنگام قرارداد محکم سازی سنگ ها

پیچ کردن نما باید منظم و دقیق طبق ظوابط درون قرارداد نوشته شود.نوع پوشش بیمه نیز در قرارداد باید قید شود تا در صورت بروز حوادث کارفرما ثلب مسعولیت باشد. لازم است تا محل دقیق بستن طناب مشخص شود تا به دیش ماهواره و لوازم توی راه طناب اسیبی نرسد. هنگام پیچ رولپلاک نمای ساختمان حتما انواع دریل را درون سطل داشته باشند. از دو دریل هیلتی و ساده در هر زمان استفاده شود. یکی از نکات بعد از پیچرلپلاک نما نصب سنگ است.برای نصب سنگ حتما از سیمان و چسب مناسب استاده کنیم. بعد نصب حتمان چندین عدد روی سنگ چسبانده شده پیچ و رولپلاک قرار بگیرد.

پیچ کردن سنگ رومی با طناب

پیچ رولپلاک سنگ رومی

خدمات پیچ رولپلاک نما در کرج

بعد از انجام تثبیت سنگ که بدون داربست انجام میشود روی پیچ بتونه میشود.لطفا به مدت ۴۸ ساعت اب را به بتونه مورد نظر نزنید تا به طور کامل سفت و محکم بشود. پیچ ها نباید سرشان از سطح سنگ بیرون باشد تا نمای ساختمان را زشت و بد شکل نکند.

تعویض لامپ با طناب

تعویض لامپ های نمای ساختمان با طناب و بدون داربست در کرج و تهران

اب بندی نمای ساختمان با طناب

ابندی کردن نمای ساختمان با طناب در البرز و کرج تهران

شستشوی نما در کرج و تهران با طناب راپل کار البرز

شستن و نظافت نما با طناب و راپل در کرج

۰۹۳۹۹۶۹۷۶۱۱


۱ دیدگاه

شرکت ایران راپل · فروردین ۲۸, ۱۳۹۸ در ۸:۰۸ ب.ظ

خواهش میکنم ما خدمت گذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by