09336403213

پیچ و رولپلاک سنگ

ایا می دانید پیچ و رولپلاک سنگ نما یکی از روش های مقاوم سازی محسوب می شود. قطعاً وقتی ساخت و ساز ساختمان به .انتها می رسد باید فکری به حال مقاوم پیچ سازی صورت پذیرد. در نظر داشته باشید که استفاده از پیچ و رول پلاک  نما یکی از روش های بسیار عالی محسوب می شود که به صورت با داربست و یا بدون داربست و با طناب صورت می گیرد.

اهمیت پیچ و رولپلاک سنگ

می دانیم که جلوی حوادث مختلف از جمله زلزله، طوفان و بارش های سنگین را نمی توان گرفت به این ترتیب سنگ نمای ساختمان احتمال ریزش دارد. در این خصوص متخصصین مطالعات زیادی انجام داده اند و به این نتیجه رسیده اند که برای مقاوم سازی سنگ نما بهترین روش استفاده از پیچ و رولپلاک است. برای جلوگیری از هر نوع حادثه برای ساختمان های بلند باید از مراحل فیکس سازی استفاده شود، پیچ رولپلاک نما یکی از روش های اصولی و درست در این مسیر محسوب می شود. سنگ هایی که دچار شکستگی و یا فرسودگی هستند باید اصول دقیق پیچ و روپلاک سنگ  را رعایت کنند

ویژگی های پیچ و رول پلاک سنگ نما

یکی از مهم ترین ویژگی های پیچ و رول پلاک سنگ میزان مقاوم سازی آن است. در نظر داشته باشید که پیچ و رولپلاک ها باید از جنس ضد زنگ باشند به طوری که مواد تشکیل دهنده آنها در برابر بارش برف و باران دچار هیچ نوع آسیبی نشود. شایان ذکر است که زنگ زدگی میزان مقاوم سازی را کاهش می دهد. یکی دیگر از ویژگی های مهم پیچ و رول پلاک سنگ نما استفاده بهینه از آن برای ساختمان های بسیار بلند است. در واقع هرچه میزان ارتفاع بیشتر باشد احتمال سقوط احتمالی شدیدتر است. نصب پیچ  رول پلاک نما بسیار مهم است در صورتی که اینکار توسط افراد حرفه ای صورت نگیرد قطعاً مشکل ساز خواهد بود. قبل از پیچ و رول پلاک سنگ باید به جنس سنگ توجه شود، میزان ضخامت سنگ و همینطور شرایط نمای ساختمان از دسته مسایل بسیار مهم محسوب می شود. سایز پیچ و رول پلاک سنگ بسیار مهم است و استفاده از سایزهای نامناسب سبب لک شدن دیوار می شود. شما برای خرید پیچ رولپلاک نما می توانید از روش های اینترنتی استفاده کنید، در این روش ها درگیر هزینه های اضافی نیستید در نظر داشته باشید که هزینه ها اغلب به صورت دوره ای تعیین می شود. در خرید اینترنتی پیچ و رول پلاک سنگ نما به سادگی می توانید هر میزان سفارش خود را به ثبت برسانید. در نظر داشته باشید به هیچ عنوان درگیر هزینه های واسطه نخواهید بود و می توانید خیلی سریع محصول خریداری شده را تحویل بگیرید.

جنس و کیفیت پیچ  رولپلاک سنگ نما بسیار مهم است و قطعاً قبل از خرید باید تمامی نکات آن به طور دقیق رعایت شود. در نظر داشته باشید که پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست بسیار ارزان و مناسب بوده و باعث سریع تر شدن روند نصب می شود. هدف اصلی در استفاده از پیچ رول پلاک سنگ محکم سازی است.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

قیمت پیچ و رولپلاک ساختمان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by