09336403213

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

آیا می دانید یکی از روش های ایمنی سازی ساختمان محسوب می شود؟ عده ای هنوز هم گمان می کنند که پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان از دسته روش های اختیاری و یا سلیقه ای محسوب می شود در صورتی که بارها و بارها بررسی شده است که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از دسته روش های بسیار مفید و حتی ضروری محسوب می شود.

شایعات در خصوص پیچ و رولپلاک  ساختمان با طناب را باور نکنید

برخی گمان می کنند که استفاده از روش طناب سبب می شود که فرد نصاب نتواند به خود مسلط باشد و این روند سبب محکم نشدن پیچ ها می شود، این نظریه به توجه به تجهیزات پیشرفته ای که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد به طور کلی رد شده است. در نظر داشته باشید که سیستم طناب بندی برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آنقدر قوی است که نصاب دارای تسلط کامل بر روی ساختمان است و این موضوع سبب می شود بتواند به سادگی به محکم سازی پیچ ها مشغول شود.

مورد بعدی که در خصوص پیچ و رولپلاک نما ساختمان با طناب دیده می شود عدم استفاده آن برای تمامی ساختمان ها است! این موضوع جای بحث دارد، دقت کنید که اگر ساختمان مورد نظر دارای سنگ های لق بوده و به نوعی دارای فضای ترک خورده باشد حتی استفاده از داربست نیز نمی تواند انتخاب منطقی به نظر برسد. در چنین شرایطی در ابتدای امر باید فکری به حال سنگ های خرد شده صورت پذیرد. دقت کنید که پیچ و رولپلاک نمای سبب می شود که میزان ایمنی ساختمان بسیار افزایش یابد و این روند برای ساختمان هایی که در مسیر های پر ترافیک قرار دارد بسیار عالی است.

در خصوص هزینه ها نیز عنوان شده است که استفاده از پیچ و رولپلاک نما به روش بدون داربست گران است که این نظریه به کل رد شده و بارها و بارها طبق برآورد سازی ها مشخص شده است که هزینه ای که قرار است بابت داربست داده شود به مراتب بسیار بیشتر از طناب خواهد بود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان

با لک های ناشی از پیچ و رولپلاک نما چه کنیم؟

سؤال دیگری که این روزها ذهن افراد را مشغول کرده است در خصوص لکه هایی است که بر روی ساختمان نمایان می شود، به هرحال وقتی شما از پیچ رولپلاک نمای ساختمان استفاده می کنید قطعاً پیچ ها بر روی سنگ ها نمایان هستند و گویی شاهد لک هستیم اما نگران نباشید برای حل کردن این روند از مواد های پر کننده استفاده می شود و دید نسبت به لک ها از راه دور به حداقل می رسد. در نظر داشته باشید که امنیت ساختمان از تمامی مسایل مهم تر است و البته استفاده از پیچ و رولپلاک نما سنگی ساختمان شما را به این هدف می رساند. در نظر داشته باشید که لک ها بر روی ساختمان به صورت محسوس نبوده و هرگز ظاهری نازیبایی به ساختمان نمی بخشد و وجود مواد های پر کننده می تواند به برطرف سازی این بخش کمک بسیار زیادی کند.

شما می توانید برای خرید پیچ و رولپلاک نما ساختمان همین حالا به صورت اینترنتی اقدام کرده و با نازل ترین قیمت خرید خود را به ثبت برسانید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by