09336403213

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران –  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد.طناب و لوازم های راپل بسیار ارزانتر از موارد مشابه خود است.

مثلا داربست به دلیل گران بودن لوله و تجهیزات مطمعنا گرانتر از طناب و راپل هستند.

در زمینه ی نما و سنگ ما مهارت های بسیار خوبی داریم.

پس باما تماس بگیرید

پیشگیری از ریزش سنگ با پیچ و رولپلاک نمای ساختمان  با طناب

از قدیم گفته اند که پیشگیری بهتر از درمان است پس با پیچ رولپلاک نما در کرج و تهران لطفا قبل از حادثه و ریزش سنگ روی جسم یا ادم حتما نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کنید. سنگ های ریخته را نیز ما با طناب میتوانیم نصب و پیچ و رولپلاک کنیم. پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران ابتدا سنگ ها را با در نظر گرفتن متراژ خریداری میکنیم و برای اینکه لرزش برای پیچ و رولپلاک کردن ایجاد نشود به اندازه ی کافی چسب کاشی یا انتیک را خریداری میکنیم.

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران -  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد.طناب و لوازم های راپل بسیار ارزانتر از موارد مشابه خود است.پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران –  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد.طناب و لوازم های راپل بسیار ارزانتر از موارد مشابه خود است.پیچ و رولپلاک

ابتدا پشت سنگ ها را با چسب اغشته میکنیم و روی نما میچسبانیم.بعد از این عمل پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را روی سنگ چسبانده شده انجام میدهیم.

تثبیت سنگ های نما با پیچ و رولپلاک نما

تثبیت کردن نما یعنی اثبات سنگ روی جایی که لق شده و یا ریخته شده و یا خواهد شد.تثبیت سنگ نما را با طناب انجام میدهیم. کرج و تهران از نواحی هستند که به صورت داعمی در حال تغییر اب و هوا و سردی و گرمی هوا هستند. این گرم و سرد شدن هوا باعث انقباظ و انبساط سنگ بر روی نمای ساختمان میشود که باعث جدا شدن از روی نما شده و در اخر ریزش میکند.

فیکس کردن سنگ های نما بدون داربست

زمانی که سنگ های نما به صورت خفیف لق میشوند تنها کاری که میتوان کرد این است که با پیچ  پشت انها را فیکس کنیم. زمانی که پیچ به همراه رولپلاک پشت سنگ قرار میگیرند با سفت کردن ان سنگ نیز محکم به سیمان و سطح ساختمان میچسبد. به این عمل فیکس کردن سنگ های نما میگویند.پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج ۳سال است که مردم شهرمان را از ریزش نجات داده است. کرج شهر بزرگی است و ما در تمام نقاط این استان بزرگ خدمات خود را اراعه میدهیم. برای نصب سنگ هایی که ریخته شده است باید برش کاری نیز بلد باشیم.ما اینکار را نیز با یک برش کار حرفه ای انجام میدهیم. بعضی پیچ و رولپلاک کارهای عزیز در نصب سنگ غیر حرفه ای هستند

پیچ و رولپلاک نما کرج و تهران

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج –  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد و سنگ ها را نامنظم روی نما نصب میکنند که باعث زشت شدن نما و دلخور شدن کارفرما میشود.

توصیه به کارفرما

شما قبل از اینکه کار را به یک شرکت بسپارید از نوع بیمه،برش سنگ،نوع پیچ،نوع لوازم مصرفی حتما اطلاعات بگیرید تا در اخر کار پشیمان نشوید.

شستن نمای ساختمان

شما بعد از انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود میتوانید شستشوی نما نیز انجام بدهید. انجام محکم سازی نمای ساختما به دلیل مصرف لوازم و ابزارهای ساختمانی ممکن است نمای شما را کثیف بکند. پیچ و رولپلاک در کرج و تهران شما با در ارتباط گذاشتن ما قبل از انجام کار مقاوم سازی سنگ میتوانید از نماشویی ساختمان خود نیز بهره مند شوید.

بقیه خدمات ما

۱٫نقاشی نمای ساختمان از هر سطحی و با مهارت بسیار بالا در سطح استان البرز ۲٫ابندی نمای ساختمان که در اثر نشست ساختمان و ازبین رفتن نقش سیمان روی نما انجام میشود. ۳٫نورپردازی ساختمان که موارد زیادی از کار را در زیر مجموعه خود دارد را میتوان با طناب انجام داد.

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران -  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد.طناب و لوازم های راپل بسیار ارزانتر از موارد مشابه خود است.پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تهران –  انجام چنین خدماتی با طناب بسیار به صرفه تر از داربست و سایر موارد کار در ارتفاع میباشد.طناب و لوازم های راپل بسیار ارزانتر از موارد مشابه خود است.

تعویض لامپ.نصب لامپ های ال ای دی روی نما.تعویض شیلنگیه نور روی نما.و تمامی کارهای نورپردازی با راپل انجام میشود.

شستشوی نما در کرج که به دلیل این باید انجام شود که هم ساختمان و هم مراکز تجاری باید از نظر تمیزی درجه ۱ باشند

چونکه ساختمان زیبایی ان باعث میشود که روحیه و شخصیت شما همیشه حفظ شود و کاسبان نیز با این کار مشتریان زیادی را جذب میکنند.

دیگر داریم به عید امسال نزدیک میشویم و به نظر بنده شیشه های نما را باید کمکم شست و شما دوست عزیز باید بدانید

که نیازی به داربست نیست و ما شیشه ها را با طناب برای شما نظافت میکنیم.

نصب بنر و تابلو را از قلم نندازیم و این را یاد اور شویم که این نوع کار نیز با راپل قابل انجام است.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by