09336403213

پیچ و رولپلاک کردن نما بدون داربست

 پیچ و رولپلاک کردن نما بدون داربست   آیا می دانید پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما ایمن ترین روش محسوب می شود؟ در این مقاله هدف اصلی به این صورت است که مراحل پیچ و رولپلاک کردن نما را توضیح دهیم و به طور دقیق در خصوص هزینه پیچ و رولپلاک کردن نیز صحبت کنیم.

اهمیت پیچ و رولپلاک کردن سنگ بدون داربست

از پیچ و رولپلاک کردن سنگ برای جلوگیری از ریزش سنگ صورت می گیرد. در نظر داشته باشید که ریزش یک تکه سنگ از نما عواقب و خطرات زیادی دارد به این ترتیب بهتر است که قبل از وقوع هر مشکلی روند استاندارد را پیش بگیریم. پیچ و رولپلاک بدون داربست سبب می شود که سنگ نما بسیار محکم شود. با گذشت زمان سیمان و ملات دچار فرسایش می شود، بارها دیده شده است که باران های اسیدی نیز سبب می شود که پشت سنگ ها خالی شده و سنگ ها لق شود. انبساط و انقباض از دسته مسائل جدا نشدنی در امر ساختمان سازی است. ایمن ترین روش برای جلوگیری از هر نوع خسارتی استفاده از پیچ و رولپلاک سنگ بدون داربست است. در نظر داشته باشید که در این روش اندازه پیچ بستگی به میزان ملات پشت سنگ دارد.

جنس پیچ و رولپلاک کردن نما  باید قطعاً گالوانیزه باشد و به هیچ عنوان زنگ نزد. در نظر داشته باشید که لبه های آن نیز باید سایز بزرگتری به نسبت پیچ های دیگر داشته باشد. رولپلاک ها دارای واشر هستند و دو سمت آن دارای ویژگی بازشونده است. برای استفاده از پیچ و رولپلاک نما باید از دریل های مخصوص هیلتی استفاده شود.

"<yoastmark

قیمت پیچ رولپلاک نما بدون داربست

حال می خواهیم در خصوص قیمت پیچ و رولپلاک نما صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که برای برآورد هزینه پیچ و رولپلاک کردن بدون داربست باید عوامل مختلفی بررسی شود.

اولین موضوع جنس، مقدار، سایز پیچ و رولپلاکی است که استفاده کرده ایم. موضوع بعدی برای تعیین هزینه استفاده و یا عدم استفاده از داربست است. داربست خود سبب می شود که هزینه های موجود افزایش یابد به این ترتیب باید در نظر داشت که قیمت پیچ رولپلاک کردن نما بسیار ارزان تر و مناسب تر از نوع داربست دار است.

در روش پیچ و رولپلاک کردن سنگ بدون داربست از اسکوپ های سیمی استفاده می شود به این ترتیب دوام آن ده سال اعلام شده است.

"<yoastmark

پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست

این روش ایمنی ترین روش در بین روش های مشابه است به این ترتیب که استفاده از داربست و یا بالابر و … دارای مشکلات مخصوص به خود می باشد. استفاده از پیچ و رولپلاک نما در تمامی مکان ها قابل قبول است.

در نظر داشته باشید بعضاً یک سری محیط ها غیر قابل دسترس بوده و استفاده از داربست بسیار مشکل ساز است اما این روش بهترین جایگزین محسوب می شود. بهترین گزینه برای مکان هایی با فضای کم است و البته در محیط های اختمانی که نمی توان فضای زیادی اشغال کرد نیز بسیار عالی هستند. برای عابرین هیچ نوع مزاحمتی ایجاد نمی شود و همینطور میزان ترافیک و سد معبر برای وسایل نقلیه را کمتر می کند. نصب آن بسیار آسان است و می توانید به سادگی ان را جمع آوری کنید.

در نظر داشته باشید که پیچ رولپلاک کردن سنگ نما بدون داربست زمانی انجام می شود که هنوز سنگ ریزش نکرده است و یا در شرایطی که در شرف ریزش است. در نظر داشته باشید که سنگ های در حال ریزش بسیار خطرناک هستند. هزینه هایی که برای داربست در نظر گرفته می شود بسیار گران است و این امر سبب می شود که استفاده از پیچ رولپلاک کردن نما ارزانتر و مناسب تر به نظر برسد. زمانی که از پیچ و رولپلاک کردن سنگ بدون داربست استفاده می شود قطعاً دیگر نگران بالارفتن دزد از روی داربست نخواهید بود.

در این روش پرتاپ سنگ سبب نخواهد شد که جان عابرین در خطر باشد. امنیت، قیمت ارزان و روند سریع و آسان این روش سبب شده است که امروزه یک جایگزین قدرتمند محسوب شود.

"<yoastmark

مراحل پیچ و رولپلاک کردن نما بدون داربست

در ابتدا باید سنگ های افتاده اندازه گیری شود. سپس نیاز است که سنگی جایگزین سنگ های معیوب شود. سنگ ها باید مینی فرز اندازه گیری صحیح و برشکاری شود. در نظر داشته باشید که سوراخ کاری سنگ ها بر روی زمین خواهد بود. محل قرار گرفتن سنگ بر روی نمای ساختمان باید پاکسازی شود. پشت سنگ ها باید از چسب مخصوص استفاده شود و سپس پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما صورت پذیرد. تمامی پیچ ها باید برای نصب سنگ ها پوشانده شود. از بتونه های همرنگ برای این امر استفاده می شود. بهتر است که از چسب های ضد زلزله برای سنگ های کم عرض استفاده شود. سنگ های باریک که کمتر از ۱۰ سانتی متر هستند اغلب مستعد زیرش هستند. و بهتر است که از چسب های ضد زلزله برای انها استفاده شود. سنگ های نصب شده باید بند کشی شود و از ملات های همرنگ استفاده شده و جلوی ورود آب گرفته شود. پیچ و رولپلاک نما بدون داربست باید توسط کاربلد انجام شود به این ترتیب که شایعاتی که در خصوص پیچ و رولپلاک کردن نما وجود دارد مبنی بر اینکه در این روش فرد نمی تواند پیچ را سفت کند اشتباه است.

پیچ و رولپلاک در کرج

پیچ و رولپلاک نما

جمع بندی

در این مقاله در خصوص مزایای پیچ و رولپلاک سنگ بدون داربست صحبت شد و متوجه شدیم که این روش بسیار ارزان و ایمن است. هدف نهایی به سادگی به مرحله عمل می رسد و هیچ مشکلی از این دست دیده نمی شود. در نظر داشته باشید که روند پیچ و رولپلاک کردن بدون داربست به صورت گام به گام پیش می رود و هر بخش باید به طور دقیق رعایت شود. مهندسین خبره در زمینه پیچ کردن نما بدون داربست بارها و بارها تأکید کرده اند و این روش را به نسبت استفاده از داربست و بالابر بهترین می دانند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام دوست عزیز
هر سئوالی داشتید من در خدمتم
Powered by